20 kwietnia 2021

Obóz dla aktywnych Chłapowo 2021

Adam Kołodziejski

Biuro Turystyczne "Promyczki" zaprasza uczniów naszej szkoły od 6 klasy SSP do 2 klasy SLO włącznie na wakacyjny obóz dla aktywnych do Chłapowa.

Jak zawsze wyjazd będzie wypełniony wycieczkami (m.in do Gdańska, Jastarni, Jastrzębiej Góry czy na Hel), spacerami po okolicy, wycieczką rowerową, zajęciami aktywnymi na plaży oraz na terenie dobrze wyposażonego ośrodka. Po tym niełatwym roku, przyda się  Wam zapewne aktywny wypoczynek w pięknej części naszego Bałtyku!

+++ zachęcamy do przesunięcia zdjęć powyżej! +++

Nadmorski klimat, piękna plaża z drobnym mięciutkim piaskiem, czysta woda, urokliwa przyroda Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i jednocześnie sąsiedztwo dużych kurortów nadmorskich takich jak Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Hel tworzą wakacyjną atmosferę. W Chłapowie wymarzony wypoczynek  staje się rzeczywistością ?

Termin wyjazdu: 28 lipca - 8 sierpnia 2021 r. (12 dni)

Koszt: 2150zł

(możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO!)

ZAKWATEROWANIE

Willa „Dar Morza”, w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami i TV, położona 150 metrów od morza . Uczestnicy będą korzystać z pełnej infrastruktury ośrodka kolonijnego Jar, znajdującego się naprzeciwko, wyposażonego w kryty basen, boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, miejsca na ognisko, plac zabaw, ławeczki, stoły do tenisa, świetlicę, piłkarzyki. Podczas obozu Willa jest dostępna tylko i wyłącznie dla naszej grupy!

WYŻYWIENIE

W ośrodku kolonijnym Jar, naprzeciwko Wilii „Dar Morza”, 4 posiłki dziennie – smaczne śniadania i kolacje w formie bufetu oraz obiady z podwieczorkiem podawane do stolika.

PROGRAM OBOZU:

DZIEŃ 1

• Wyjazd autokarem z miejsca zbiórki w godzinach porannych,  po drodze zwiedzanie Gdańska: Żuraw  - zabytkowy dźwig portowy, Bazylika Mariacka, Droga Królewska, Barbakan, Złota Brama, ulica Długa, Studnia Neptuna, Dwór Artusa, Złota Kamieniczka i kamienice królewskie oraz Brama Zielona. Przejazd do Chłapowa, zakwaterowanie, kolacja.

DZIEŃ 2 – 11

• Piesze wycieczki po okolicy np. spacery po plaży, wąwozem chłapowskim, zachody słońca.
    • Plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne pod opieką wychowawców i ratownika, piłka wodna.
    • Ognisko z  kiełbaskami.
    • Kąpiel w krytym basenie z podgrzewaną wodą, pod opieką ratownika – 5 x podczas pobytu.
    • Zajęcia sportowe.
    • Baloniada.
    •
      • Piesza wycieczka do Władysławowa  – zwiedzanie Domu Rybaka, wejście na wieżę widokową, spacer do portu, pobyt w parku linowym.
      • Wycieczka rowerowa do Rozewia, zwiedzanie latarni morskiej.
      • Piesza wycieczka do Jastrzębiej Góry, walory Nadmorskiego Parku Krajobrazowego – przejście wąwozem Lisi Jar, mającym do 50 m głębokości, podziwianie jastrzębskiego klifu.
      • Wycieczka autokarowa na Hel – dojazd do Jastarni, rejs tramwajem wodnym z Jastarni na Hel, zwiedzanie Fokarium, Muzeum Rybołówstwa, portu, spacer ścieżką przyrodniczą po kładkach na cyplu w Helu (koniec Polski!)

DZIEŃ 12

Wykwaterowanie, pożegnanie z morzem, prowiant na drogę, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Cały wyjazd odbędzie się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych związanych z Covid-19, na terenie ośrodka 24 godziny dyżuruje pielęgniarka.

ORGANIZATOR I UCZESTNICY ZOBOWIĄZUJĄ SIĘ DO DOSTOSOWANIA I PRZESTRZEGANIA WSZELKICH WYMOGÓW DOTYCZĄCYCH COVID-19 OBOWIĄZUJĄCYCH W TERMINIE REALIZACJI IMPREZY!

Termin wyjazdu: 28 lipca - 8 sierpnia 2021 r.

Koszt: 2150zł (możliwość zapłaty części BONEM TURYSTYCZNYM!)

Obóz przeznaczony jest dla uczniów od 6 klasy SSP do 2 klasy SLO włącznie.

Organizator:

Biuro Turystyczne „PROMYCZKI”

www.btpromyczki.pl

Wpis do rejestru
organizatorów turystyki nr 385

ZAPISY:

Zapisy u p. Adama Kołodziejskiego pod adresem: [email protected]

Zapisy do 9 maja - Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci wyjazdu.

Potwierdzeniem zapisu  stanowi wpłata zaliczki 600 zł.

W załączniku ulotka naszego Obozu!

Zapraszamy serdecznie :)

Adam Kołodziejski