23 maja 2019

Nasze sukcesy w KANGURZE

Zofia Klepczyńska

Uczniowie naszej szkoły wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY!

Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu Kangur Matematyczny uczniowie naszej szkoły osiągnęli imponujące wyniki.

Daniel Ślifierski został laureatem konkursu. W nagrodę otrzymał tablet.

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w konkursie otrzymali Piotr Kacprzak, Kamil Korczak - Idziński oraz Witold Formański.

Wyróżnienia zdobyli: Cyryl Bilski, Szymon Sudak, Mikołaj Bartosiak, Gabriela Górska, Kamil Abendroth, Michał Bielicki, Michał Brot, Zuzanna Adamczyk, Małgorzata Kuprianis, Amelia Grzybowska, Maria Szczepaniak, Maria Włodarczyk, Marta Ciszek, Tymon Kuprianis, Zuzanna Gadula, Filip Augustynowicz - Kowalczyk, Marcin Włodarczyk, Monika Ciszek, Ida Ślifierska, Maria Sokołowska, Modest Skrzetuski, Maria Jaskółka, Michał Żurawski vel Grajewski, Michał Deina.

Wszyscy otrzymali dyplomy oraz Miniatury Matematyczne.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!