Ładowanie strony...
6 stycznia 2022

Msza za śp. Barbarę Gajewską

Maciej Drewniak

22 stycznia o godz. 18.00 w kościele Salezjanów przy ul. Wodnej 36 odprawimy Mszę św. w intencji śp. p. Basi, na którą zapraszamy szczególnie absolwentów naszej szkoły, a także nauczycieli i uczniów.

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2022 r. zmarła Pani Profesor Barbara Gajewska, która przez wiele lat z oddaniem pełniła w szkole funkcję bibliotekarza.

Pogrzeb śp. Barbary Gajewskiej odbył się w środę, 19 stycznia 2022 r. o godz. 14.30 na cmentarzu przy ul. Szczecińskiej.

Śp. Barbara Gajewska była założycielką i opiekunką "Koła Bibliotecznego". Inicjowała prace grupy filmowej "Salezjańskie Kroniki", dokumentującej życie Szkoły i najważniejsze wydarzenia. Była jednym z pomysłodawców Salezjańskich Dialogów Młodych o Wierze, czyli cyklu spotkań dla młodzieży, podczas których zaproszeni
eksperci odpowiadali na pytania dotyczące wiary i Kościoła.

Pani Basia organizowała w szkolnej bibliotece spotkania z ciekawymi i znanymi osobami, a przede wszystkim służyła pomocą i wsparciem uczniom i nauczycielom. Również po zakończeniu pracy w Szkole organizowała spotkania dla absolwentów.

Polecając śp. Barbarę Gajewską Bogu, składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie oraz Przyjaciołom, a także zapewniamy o naszej modlitwie.

Zachęcamy do obejrzenia jednego z odcinków "Portretów" przygotowywanych przez szkolną Salezjańską Grupę Filmową, w którym o swojej salezjańskiej przygodzie opowiada p. Basia.