27 października 2015

I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów gimnazjum!

Administrator strony

Z przyjemnością prezentujemy Wam nowy pomysł dwóch anglistek naszej szkoły i oczywiście zapraszamy chętnych do udziału!

Konkurs skierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych i składa się z trzech etapów: szkolnego (w postaci pisemnego testu), półfinału, w którym zmierzą się uczniowie z łódzkich szkół zakwalifikowani do tej części zmagań oraz FINAŁU, w którym spotka się tylko 10 najlepszych gimnazjalistów.

Cały konkurs odbywać się będzie w języku polskim z elementami języka angielskiego, dlatego nie powinien sprawić trudności tym uczniom, którzy nie posiadają rozbudowanej wiedzy językowej.

Pierwszy etap odbędzie się w naszej szkole w dniach 16-20 listopada, a jego celem jest wyłonienie trzech najlepszych uczniów, którzy zaprezentują swoją wiedzę w półfinale.

Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do 6 listopada do pań: Justyny Magnus-Żelazko (sala 112) lub Darii Zawiasy (sala 108).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

PS: Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem Konkursu (w załączeniu).

JMŻ