25 czerwca 2017

Medale dla ks. Dyrektora i naszych Nauczycieli

Maciej Drewniak

W Auli naszej szkoły odbyła się uroczysta gala XXV-lecia Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP. W jej trakcie zostały wręczone medale dla ks. Dyrektora oraz dla dwóch naszych nauczycieli wychowania fizyczneg.

Ks. Dyrektor został uhonorowany przez Minister Edukacji Narodowej Medalem Komisji Edukacji Narodowej, który wręczył mu łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski. Pan Profesor Franciszek Konarzewski i Pan Profesor Artur Zieńczyk otrzymali medale z okazji XXV-lecia Salezjańskiej Organizacji Sportowej. Serdecznie im gratulujemy.

Spotkanie jubileuszowe rozpoczęło się Mszą św. w naszej szkolnej kaplicy. Następnie w Auli odbyła się konferencja „Sport w perspektywie św. Jana Pawła II i św. Jana Bosko”.

W organizacji i przebiegu spotkania pomagali wolontariusze – uczniowie naszej szkoły.

fot. Piotr Drzewiecki