8 kwietnia 2019

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych 2019

Anna Suchodolska

Trzeciego kwietnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się wręczenie dyplomów laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Dyplomy laureatom wręczał Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski.

Najwięcej laurów  w naszej szkole zdobył Witold Formański z klasy 3d gimnazjum, który został laureatem z fizyki (opiekun Zofia Ziółkowska), z matematyki (opiekun Dariusz Drab) oraz z języka niemieckiego ( opiekun Joanna Skoczylas ). Na podkreślenie zasługuje fakt, że w całym województwie łódzkim tylko trzem uczniom w tym roku udało się zostać „ potrójnym” laureatem-Witku ogromne gratulacje!

Więcej niż jedno zwycięstwo należy do Mikołaja Fornala z 3b gimnazjum, który został laureatem
z WOS-u (opiekun Tadeusz Brojewski) oraz finalistą z geografii (opiekun Piotr Drzewiecki).

Laureatami konkursu z matematyki oprócz Witka zostali Gracjan Barski z 3d (opiekun Dariusz Drab) oraz Marcin Podsędkowski z 3c (opiekun Anna Suchodolska).

Laureatem z geografii został Dawid Góralczyk z 3c gimnazjum (opiekun Piotr Drzewiecki).

Laureatem z historii został Jan Malinowski , uczeń klasy 8b szkoły podstawowej (opiekun Dariusz Ratyński).

Uczniom, którzy nie zdobyli najwyższych laurów, ale których sukces jest również ogromny są Zuzanna Dakowicz (opiekun Ewa Słomkowska) z języka polskiego , oraz  Kamil Abendroth z 3d (opiekun Zofia Ziółkowska) z fizyki.

Składamy ogromne gratulacje laureatom i finalistom  konkursów i ich nauczycielom. Cieszymy się, że Wasza praca zaowocowała tak imponującymi  sukcesami.