Konkurs Samorządu SSP z Mistrzyniami Polski!

Mateusz Kacprz…

29 października 2023 r.

Samorząd Uczniowski Salezjańskiej Szkoły Podstawowej ma dla Was 15 podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz ligowy aktualnych Mistrzyń Polski w piłce siatkowej kobiet - drużyny ŁKS Commercecon Łódź!

Po ostatnim gwizdku sędziego wszyscy z zaproszeniem będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie z Łódzkimi Wiewiórami!

Elkeasianki 5 listopada o 19.00 zmierzą się z zespołem Grupa Azoty Tarnów.

Co muszę zrobić?

Żeby wygrać zaproszenie dla siebie i opiekuna należy odpowiedzieć na pytanie: na jakiej wysokości zawieszona jest siatka w meczach seniorskiej ekstraklasy kobiet.

Odpowiedź prześlijcie na adres mailowy samorządu:

Liczy się kolejność zgłoszeń!

Nagrody będą do odbioru u Kseni Bogusiak, przewodniczącej samorządu szkolnego, na wtorkowym Słówku.

A już niebawem kolejny konkurs samorządu z drużyną ŁKS Commercecon!

Foto: Michał Trzpis / 400mm

abc