30 kwietnia 2021

Konkurs "EKO-zabawka" rozstrzygnięty

Izabela Janik

Miło nam ogłosić wyniki konkursu na projekt "EKO-zabawki". Do konkursu zgłoszono 50 prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się znajomością zasad recyklingu i stworzyli niepowtarzalne zabawki. Ostatecznie w wyniku przeprowadzonego on-line głosowania wyłoniono zwycięzców konkursu. W głosowaniu wzięło udział 482 respondentów, a ich decyzją nagrody wędrują do:

Miejsce I Zosia Grochala kl. 1c i projekt nr 38 - Domek dla lalek, liczba głosów 192

Miejsce II Janek Szymański kl. 1b i projekt nr 10 - Tor do zabaw oddechowych, liczba głosów 109

Miejsce III Jan Stępień kl. 1d i projekt nr 20 - Rakieta, liczba głosów 88

Dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do oglądania galerii, gdzie znajdują się wszystkie prace konkursowe.

Odbiór nagród i dyplomów za I, II i III miejsce odbędzie się po powrocie uczniów do szkoły.

Konkurs "EKO-zabawka" przeprowadzony został w ramach projektu Erasmus Plus "Nie marnuję, a zyskuję".