12 stycznia 2024

Kolonie nad morzem 2024 - zaproszenie

Marcin Paździor

Zapraszamy w dniach 19-28 lipca 2024 na wyjazd kolonijny do Jarosławca!

Kolonie salezjańskie odbędą się tym razem nad samym morzem. Bazą wypadową będzie Ośrodek Wczasowo - Kolonijny Barka w Jarosławcu (https://barka-jaroslawiec.pl) w dniach 19-28. lipca 2024. Termin wynika z dostępności ośrodka oraz ich turnusów kolonijnych.

Jeśli będą zainteresowani rodzice, możemy zorganizować półkolonie w naszej szkole w dniach 15-18 lipca 2024.

W programie kolonii w Jarosławcu przewiduje się m.in.:

• plażowanie nad Bałtykiem w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach,
  • kąpiele w basenie na terenie ośrodka pod okiem ratownika,
  • zwiedzanie Muzeum Bursztynu,
  • zajęcia sportowe, plastyczne,
  • wizytę w Mini Zoo, latarni morskiej w Jarosławcu,
  • bilard, piłkarzyki, ping-pong,
  • zabawy wodne w Parku Wodnym Jan w Darłówku (2godz.),
  • rejs statkiem po morzu,
  • wieczorne zabawy integracyjne,
  • spływ kajakowy rzeką Wieprzą (dla starszych, po ukończonej czwartej klasie) lub park linowy (dla młodszych),
  • dyskotekę,
  • ognisko.

Koszt 2050zł obejmuje opiekę wykwalifikowanej kadry, ratowników podczas pobytu w wodzie, wyżywienie, bilety do zwiedzanych miejsc, transport (pociągiem i autokarem), wszystkie zajęcia realizowane podczas kolonii.

Kolonie są adresowane do uczniów klas 1-8. Planujemy przyjąć 90 osób.

Zgłoszenia proszę kierować wyłącznie mailowo na adres [email protected], które są konieczne do szybkiego wpisania na listę. Karty kwalifikacyjne i regulamin będzie można pobrać w sekretariacie od 12.02.2024, wypełnione i podpisane należy odnieść do sekretariatu do końca lutego. W razie większego zainteresowania rozważymy zwiększenie liczebności grupy kolonijnej. Zaliczkę 350zł (w gotówce) wraz z dokumentami należy dostarczyć do końca lutego do sekretariatu. Pozostałą kwotę w gotówce lub na konto do 10.06.2024 (którego numer podamy w indywidualnej wiadomości w odpowiednim czasie). Do tego dnia odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie możliwa wpłata gotówkowa.

W razie pytań, proszę pisać na adres [email protected].

Marcin Paździor