16 kwietnia 2023

Integracja klasy 1C SLO

Janusz Ćwik

Rodzice i uczniowie klasy 1C SLO wraz z wychowawczynią po raz kolejny spotkali się na integracji swojego środowiska klasowego.

Miejscem spotkania, które odbyło się w sobotę 15 kwietnia 2023 r., był Salezjański Ośrodek Wypoczynkowy w Lutomiersku. Uczestnicy zadbali o to, by odbyły się wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Nie zabrakło też wykwintnych dań piknikowych. Grupę odwiedził ks. Dyrektor. Zgromadzeni inspirowani urokami budzącej się przyrody i warunkami jakie oferuje ośrodek w Lutomiersku wyrażali chęć kolejnych spotkań. Może stać się to inspiracją dla innych klas naszej szkoły. Ośrodek jest otwarty na przyjmowanie grup dzieci i młodzieży nie tylko z Łodzi i okolic, ale też z całej Polski. Księdzu Piotrowi Kępie - kierownikowi tego miejsca - serdecznie dziękujemy za otwartość i życzliwość.