13 marca 2020

Informacja dla uczniów i rodziców o możliwości zabrania podręczników i pomocy naukowych pozostawionych w szkole

Maciej Drewniak

W związku z zamknięciem szkoły od 16 marca 2020 r. (poniedziałek) istnieje możliwość zabrania ze szkoły własnych podręczników i pomocy naukowych. Można to zrobić w dniach:

• piątek, 13 marca, do godz. 18.00
  • sobota, 14 marca, w godz. 9.00 - 12.00.

Dostać się do szkoły będzie można tylko głównym wejściem od ul. Wodnej, na podstawie karty elektronicznej lub legitymacji szkolnej, stosując się do zaleceń portiera.

W czasie zawieszonych zajęć nauczyciele będą proponowali uczniom pracę zdalną. Proszę więc o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej oraz w Office 365.

Ponieważ istnieje realne prawdopodobieństwo wydłużenia czasu zamknięcia szkół, tym bardziej powinniśmy dobrze wykorzystać czas kwarantanny.

Serdecznie pozdrawiam z modlitwą,
ks. Julian Dzierżak SDB, dyrektor