Ładowanie strony...
5 kwietnia 2023

II etap konkursu Interdyscyplinarnego „Robert Schuman – twórca zjednoczonej Europy”

Maria Wendrowska

W dniu 31 marca 2023 r. odbył się w naszej szkole drugi etap konkursu Interdyscyplinarnego o Robercie Schumanie. Mieliśmy przyjemność gościć dziesięcioro uczestników z różnych szkół, w tym także tych spoza Łodzi.

Część testowa rozpoczęła się o godzinie 10:00, a opieką i pomocą objęła piszących komisja konkursowa w następującym składzie: pani Anna Suchodolska, pani Daria Zawiasa oraz pani Beata Brojewska-Kasprzyk.

Ogromną radość sprawiła nam możliwość ugoszczenia nauczycieli opiekunów i spędzenia z nimi czasu na wspólnej rozmowie i wymianie doświadczeń.

Po części testowej uczniowie z samorządu uczniowskiego zaprosili naszych gości do wspólnego odkrywania naszej szkoły w ramach oprowadzania. Dzień zakończony z uśmiechem na twarzach i oczekiwaniem na dalsze etapy konkursu.

Marlena Michalik

Maria Wendrowska