15 kwietnia 2024

Gala konkursu o Robercie Schumanie

Maria Wendrowska

W zeszły piątek 12.04 br. w naszej szkole odbyła się gala rozdania nagród w II Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym o Robercie Schumanie. Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach:  wywiad z Robertem Schumanem, prezentacja multimedialna, podcast w języku angielskim oraz test wiedzy.

Nagrody wręczyli nasi goście: ksiądz Piotr Tarabasz, duszpasterz Duszpasterstwa Akademickiego “Piątka”, przedstawiciel Kurii Metropolitalnej w Łodzi, wizytator Kuratorium Oświaty w Łodzi Łukasz Kencler, przedstawiciel Instytutu Myśli Schumana Marianna Strugińska-Felczyńska, zastępca przewodniczącego Zarządu Regionu Ziemia Łódzka NSZZ “Solidarność” Piotr Ścieśko, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64 w Łodzi Anna Jagielska oraz ksiądz dyrektor Julian Dzierżak.

W przygotowania do gali włączyli się uczniowie klasy 1d SLO wraz z panią Barbarą Gęsicką oraz uczennice klasy 6c pod opieką pani Pauliny Makulskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom, zwłaszcza Antoniemu Kopytowskiemu z klasy 6b!

Maria Wendrowska