5 czerwca 2015

Finał Konkursu o Księdzu Bosko

Maciej Drewniak

Zakończył się II etap Konkursu o Księdzu Bosko 2015. Wzięło w nim udział 40 uczniów z naszego gimnazjum i liceum. Do finału zakwalifikowało się 19 osób. Poniżej prezentujemy listę finalistów oraz literaturę do ostatniego etapu Konkursu.

Lista finalistów Konkursu o Księdzu Bosko 2015

18. Włodarczyk Iga
  19. Zjawiona Maria

Finał - niezbędne informacje

1. Etap III (finałowy) Konkursu zostanie przeprowadzony 19 czerwca 2015 r. w formie ustnej.
  2. Finaliści, oprócz zapoznania się się z literaturą, mają do przygotowania 2-minutową prezentację o Księdzu Bosko. (Szczegółowy temat prezentacji zostanie podany poszczególnym finalistom w najbliższym tygodniu.)
  3. Literatura do Etapu III (finału):
    • Zdjęcia Księdza Bosko wraz opisami (prezentacja do pobrania poniżej).
    • Wybrani święci, błogosławieni i słudzy Boży Rodziny Salezjańskiej (prezentacja do pobrania poniżej).
    • 14 plansz informacyjnych na temat Księdza Bosko i jego dzieła, które zawieszone są na ścianach korytarza naszej szkoły - tam, gdzie znajduje się pokój nauczycielski i sekretariat.

Przypominamy również, że w finale, oprócz nowych materiałów, obowiązują wszystkie lektury z etapów poprzednich, a szczególnie lektury książkowe z etapu II.

ks. Maciej Drewniak