"EkoRok ze Źródłami w naturze".

Sylwia Gajewska

21 października 2024 r.

Uczniowie klasy 2b biorący udział w projekcie "EkoRok ze Źródłami w naturze" w parku na Zdrowiu.

Klasa 2b bierze udział „EkoRok ze Źródłami w naturze” organizowanym przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”.

Chłopcy uczestniczyli w pierwszych warsztatach przyrodniczych w cyklu rocznym, które odbywają się w parku na Zdrowiu. Zajęcia poprowadziła pani Magdalena Przymusiała zachęcając panów do obserwacji jesiennej natury. Uczniowie poszukiwali różnorodnych elementów przyrody, uczyli się nazw roślin, układali liście i przygotowali klasowy zielnik.

Cieszymy się bardzo, że możemy uczestniczyć w tym bardzo ciekawym projekcie. Zapraszamy na stronę: https://www.zrodla.org

Zapoznanie się z prowadzącą zajęcia panią Alicją Łopuszyńską w parku na Zdrowiu.
Uczniowie obserwują jesień w parku.
Ułożone liście od momentu, gdy zaczynają żółknąć. Zadanie wykonane przez uczniów.
Uczniowie obserwują korony drzew z wykorzystaniem lusterka. Jedno z zadań warsztatowych.
Las odbity w lustrze, jedno z zadań warsztatowych.