Andrzej Kurto

"Dominikalia 2020"

11 Maj 2020 - 12:19

Dnia 9 maja 2020 r. w naszej kaplicy szkolnej ks. dr Piotr Sosnowski SDB - Wikariusz Księdza Inspektora  przewodniczył Eucharystii z okazji tegorocznych Dominikaliów - Święta Ministrantów.

Wraz z Księdzem Wikariuszem Inspektora Mszę  Świętą koncelebrowali ks. dr Adam Węgrzyn SDB- Delegat d/s Młodzieży Inspektorii Warszawskiej i ks. Andrzej Kurto SDB.  Po raz pierwszy "Dominikalia" maja taką formę "online". Nasi Ministranci szkolni pięknie przygotowali liturgię i nabożeństwo powołaniowe, które było transmitowane przez "Emaus" Salezjański Ośrodek Młodzieżowy z Czerwińska n/Wisłą. A transmisje prowadził ks. Szymon Mastalerz SDB - Kierownik Ośrodka.

Z racji pandemi koronowirusa w naszej szkolnej kaplicy zebrało się  17 ministrantów i dwoje Rodziców, aby modlić się i zanosić swe prośby do św. Dominika Savio w naszych codziennych sprawach.

Zapraszamy do obejrzenia Eucharystii  i nabożeństwa na YouTube.

Fot. Piotr Lewkowicz