11 października 2019

Certyfikat UŁ dla naszego ucznia

Maciej Drewniak

Uniwersytet Łódzki przyznał specjalny certyfikat uczniowi naszego liceum - Jarosławowi Kozioł oraz podziękowanie jego nauczycielce - Annie Suchodolskiej.

W poprzednim roku szkolnym uczeń klasy 2a LO Jarosław Kozioł zakwalifikował się do udziału w programie  "Zdolny uczeń-świetny student". W roku akademickim 2018/19 pracował pod opieką nauczyciela akademickiego z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Po roku owocnej pracy uzyskał certyfikat uczestnictwa w projekcie. Również nauczyciel Jarka pani  Anna Suchodolska otrzymała podziękowanie za zaangażowanie w pracę z uczniem. Certyfikaty podpisał prorektor Uniwersytetu Łódzkiego ds. studenckich prof.dr hab. Tomasz Cieślak. Gratulujemy Jarkowi.