29 października 2018

Cecyliada 2018 - zaproszenie do występu na scenie

Marcin Paździor

Cecyliada do impreza muzyczna, na której wystąpić może każdy uczeń Szkoły Salezjańskiej ukazując swój talent muzyczny: można tańczyć, grać śpiewać. Odbędzie się 22.11.2018 w godz. 14.30-15.30 (klasy 1-5 SSP) oraz 16.00-17.30 (klasy 6-8 SSP, SG i SLO) w auli naszej szkoły.

1. Uczestnik może wystąpić jeden raz.

2. Występ nie powinien trwać dłużej niż 3 min, włącznie z wejściem i zejściem ze sceny.

3. Repertuar musi być zaakceptowany przez organizatora.

4. Tydzień wcześniej odbędą się obowiązkowe próby akustyczne, o których uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo. Nieobecność podczas przesłuchania uważana jest jako rezygnację z chęci występu. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość odstąpienia od tego wymogu.

5. Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie mailowo ([email protected]) do 5.11.2018 do godz. 21.00. W zgłoszeniu muszą znaleźć się następujące informacje: imię, nazwisko wykonawcy, tytuł utworu, nazwisko autora/autorów, czas trwania, potrzeby techniczne (np. ilość mikrofonów, krzesło, itp.).

6. Publiczność wskaże wykonawcę, który otrzyma nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców. Wręczenie nagrody odbędzie się 23.11.2018 na słówu.

7. Organizator zastrzega możliwość przyznania więcej niż jedną nagrodę.

W tym roku szkolnym będę jeszcze kilka możliwości zaprezentowania swoich talentów muzycznych:

1) 13.12.2018 - śpiew piosenek związanych z szeroko rozumianą wolnością, dochodzeniem do wolności, niepodległości, mogą być piosenki powstałe podczas zaborów, I i II Wojny Światowej, w tym Powstania Warszawskiego,

2) styczeń 2019 - szkolne kolędowanie

3) marzec/kwiecień - w ramach Festiwalu Języków Obcych