10 czerwca 2022

Byliśmy na koncercie Munich Supercrew

Maria Skurska

7 czerwca uczniowie z grup języka niemieckiego z klas 1A, 1B, 2B i 3B uczestniczyli w koncercie niemieckiego zespołu Munich Supercrew.

Monachium Supercrew to wspaniali ludzie, którzy wspólnie pracują nad projektem bliskim ich sercom. Chcą, aby nauka niemieckiego z muzyką była doświadczeniem, ponieważ wspólny język jest pierwszym krokiem do lepszej komunikacji, tolerancji, empatii i integracji. Monachium Supercrew to więcej niż zespół, to zespół muzyków, dydaktyków i artystów. Oferują: praktyczne koncerty i piosenki na żywo dla uczących się języka niemieckiego na poziomach A1 i A2 (a czasami B1), w tym materiały dydaktyczne i szkolenia dla nauczycieli. Gwarantują zawsze świetną zabawę. Tak było też tym razem. Przez pierwszą godzinę Kurt i Michi prowadzili warsztat dla młodzieży, a drugą godzinę wypełnił koncert, który motywował uczniów do wspólnego śpiewania i tańca. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Dla dziewcząt z klasy 7a Kurt i Michi przesłali specjalne życzenia :)