29 maja 2024

"Where is my home?" spektakl klas 3 SSP

Izabela Janik

"Where is my home?" - pytały dzieci z klas 3 SSP w spektaklu zagranym 23 maja 2024 r.

Uczniowie klas 3a i 3b pod czujnym okiem swoich nauczycieli języka angielskiego przygotowywali przedstawienie w języku angielskim, które zaprezentowali swoim najbliższym. Wspólne przedsięwzięcie zaangażowało dzieci, nauczycieli i rodziców, a wysiłek wszystkich zwieńczył sukces spektaklu i wielkie brawa od zgromadzonej licznie publiczności.

Praca nad spektaklem pokazuje nam, że uczniowie znacznie lepiej uczą się języka, jeżeli jest on wstawiony w kontekst, opowiada jakąś historię. Słowa uznania kierujemy w stronę anglistów pani Magdaleny Wójcik i pana Rafała Gajca, dzięki którym dzieci mogły doświadczyć pracy z językiem w formie, która dała im wiele radości. Nauka roli, wykonanie dekoracji, przygotowanie kostiumów i wspólna gra na scenie sprawiły, że uczniowie nabyli wiele umiejętności nie tylko tych związanych z językiem obcym. Kochani trzecioklasiści Well done!

Wychowawcy klas 3 SSP