23 kwietnia 2023

Przegląd Inicjatyw Teatralnych Junior

Sylwia Gajewska

W sobotę 22 kwietnia, aktorzy teatru Beznazwy uczestniczyli w pierwszej edycji Przeglądu Inicjatyw Teatralnych Junior. W szkole salezjańskiej w Legionowie zaprezentowali spektakl "Mały Chopin" a także uczestniczyli w przygotowanych dla nich warsztatach.

Ida Ślifierska: W tym roku szkolnym byłam pierwszy raz na Picie, a już pół roku później, z moim przyjacielem, mogliśmy poprowadzić warsztaty na pierwszym w historii Picie Junior. Było to piękne przeżycie i jest mi niezmiernie miło, że mogłam podzielić się sobą z innymi. Przede wszystkim jestem wdzięczna za szanse przekazania mojej wiedzy nieco młodszym kolegom i koleżankom. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję pojechania i uczenia się od siebie nawzajem.