Niesamowita wycieczka "Promem przez Bałtyk"

Weronika Łubisz

6 października 2024 r.

Prom

Biuro podróży "Odyseja" we współpracy z wychowawcami z naszej szkoły serdecznie zaprasza uczniów od V klasy szkoły podstawowej na niesamowitą wycieczkę dającą możliwość poznania aż czterech stolic nadbałtyckim i skandynawskich w ciągu zaledwie kilku dni. Przed Państwem Ryga, Tallinn, Sztokholm i Helsinki!

Podróże między miastami będą odbywały się komfortowo, z noclegami w kajutach na PROMACH- ogromnych jednostkach pływających, które są dodatkową, niemałą atrakcją i niezapomnianym przeżyciem.

Plan wycieczki:

26.04. wyjazd w godzinach popołudniowych i nocny przejazd przez Litwę, Łotwę i Estonię do Tallinna.

27.04. Tallinn- zwiedzanie + obiad; w godzinach popołudniowych zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Sztokholmu. Kolacja w postaci bogatego bufetu i wieczór rozrywek- występy artystów/dyskoteka. Nocleg w kajutach (4-osobowych)

28.04. Sztokholm- śniadanie na statku, a następnie zwiedzanie miasta. W godzinach popołudniowych zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Helsinek. Obiadokolacja w postaci bogatego bufetu i wieczór rozrywek- występy artystów/dyskoteka. Nocleg w kajutach (4-osobowych).

29.04. Helsinki- śniadanie na statku, a następnie zwiedzanie miasta. W godzinach popołudniowych zaokrętowanie na prom i wypłynięcie do Tallinna. Obiadokolacja w postaci bogatego bufetu i wieczór rozrywek- występy artystów/dyskoteka. Nocleg w kajutach (4-osobowych).

30.04. Tallinn- śniadanie na statku, a następnie przejazd do Rygi. Zwiedzanie miasta + obiad. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski.

1.05. Powrót w godzinach rannych

Cena: 1899 zł + 40 euro

Cena nie zawiera: kieszonkowego, wydatków własnych na przekąski.

Ilość miejsc OGRANICZONA!!!

Zapisy potrwają do 13 października (poprzez e-dziennik).

Serdecznie zapraszamy!

Weronika Łubisz