Zbiórka dla powodzian

Izabela Janik

17 września 2024 r.

Pomoc dla powodzian Szkolne Koło Caritas
RUSZAMY Z PILNĄ POMOCĄ POWODZIANOM!

W związku z powodziami na południu Polski szkoły salezjańskie przyłączają się do ZBIÓRKI PIENIĘŻNEJ na pomoc powodzianom. Zebrane środki za pośrednictwem Caritas Polska będą przekazane poszkodowanym przez żywioł – na zakup żywności, wody do picia oraz artykułów niezbędnych do zabezpieczenia i porządkowania miejsc zalanych w wyniku powodzi.

Datki wpłacamy na rachunek: Caritas Archidiecezji Łódzkiej 90-507 Łódź, ul. Gdańska 111 Bank Pekao S.A. V O/Łódź PLN 48 1240 1545 1111 0000 1165 5077 z dopiskiem POMAGA-MY. Dopisek ten pomoże nam zweryfikować ogólną kwotę wpłat z naszych salezjańskich wspólnot szkolnych.

Równolegle w dniach 18-20 września nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas będą zbierać w szkole datki do puszek.

Salezjańskie Szkoły Rzemiosł wspólnie z Zespołem Szkół Salezjańskich prowadzą też zbiórkę ŚRODKÓW CZYSTOŚCI i ŚRODKÓW HIGIENY OSOBISTEJ, które zostaną przekazane powodzianom. Zbiórka prowadzona będzie przez najbliższe dwa tygodnie (do końca września). Dary dla powodzian składamy na dolnym holu Zespołu Szkół Salezjańskich lub na holu przy sekretariacie Salezjańskich Szkół Rzemiosł.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie – liczy się każda pomoc!

Pomoc dla powodzian