14 maja 2022

Karate dla najmłodszych!

Sylwia Gajewska

Zajęcia z karate dla najmłodszych prowadzi absolwent naszej szkoły Hubert Dudziński. Wspólne spotkania są źródłem radości dla trenera i dla dzieci.

Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, zbliża się koniec zajęć karate, w jakich miały okazję uczestniczyć dzieciaki z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Łodzi. Pomimo tego, że zajęcia odbywały się od października, czuję się w tym momencie niezwykle zżyty z moimi podopiecznymi i jestem ogromnie wdzięczy, że miałem okazję sprawować nad każdym z osobna pieczę przez ten czas. Przez 12 lat moich treningów, wylanego potu i łez jestem w stanie stwierdzić, że to właśnie praca z dziećmi daje mi najwięcej szczęścia i spełnienia. Chciałbym każdemu z osobna podziękować za uczestnictwo w zajęciach oraz rodzicom, że zaufali mi i powierzyli swoje pociechy. Razem włożyliśmy w te zajęcia wiele serca i wysiłku i mam nadzieje, że od przyszłego roku pod moją pieczą pojawi się taka sama zapalona grupa młodych karateków, jak i również nowe twarze. Jeszcze raz dziękuje, to były niezapomniane chwile!

Hubert Dudziński