27 czerwca 2020

Absolwenci Salezjańskiej Szkoły Podstawowej 2020

Maciej Drewniak

Salezjańska Szkoła Podstawowa wzbogaciła się o nowych absolwentów - rocznik 2020. Klasy ósme bowiem zakończyły nie tylko rok szkolny, ale również edukację na etapie podstawowym.

Zakończenie roku i szkoły odbyło się dla nich 25 czerwca o godz. 14.00 w Auli szkoły. Ze względów na obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa uroczystość odbyła się tylko w gronie samych uczniów, niektórych rodziców, dyrekcji i kilku przedstawicieli grona pedagogicznego.

Świadectwa ukończenia szkoły oraz wyróżnienia i nagrody wręczyli uczniom dyrektor szkoły ks. Julian Dzierżak oraz wychowawcy klas - p. Barbara Gęsicka i p. Artur Zienczyk.

Absolwentom AD 2020 życzymy wielu Bożych łask, fantastycznych wakacji oraz dostania się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Mamy jednocześnie nadzieję, że dla wielu z nich tą szkołą będzie nasze salezjańskie liceum.