27 lutego 2020

Arena Młodych 2020 - dzień 1

Maciej Drewniak

Klasy licealne oraz ósme klasy szkoły podstawowej uczestniczą w tegorocznej Arenie Młodych 2020, które są dla nich również czasem rekolekcji wielkopostnych. Za nami dzień pierwszym.

Nauczyliśmy się wielu nowych pieśni i tańców, wysłuchaliśmy słowa abp. Grzegorza Rysia i uczestniczyliśmy w adoracji Najświętszego Sakramentu. Mieliśmy też okazję przystąpić do spowiedzi. Wielu uczniów włączyło się w przygotowanie Areny jako wolontariusze, aktorzy przedstawienia przygotowanego przez panią Sylwię Gajewską oraz chórzyści, którymi dyrygowała panią Weronika Łubisz.

W dzisiejszym spotkaniu wzięło udział ponad 12 tysięcy młodzieży z terenu Archidiecezji Łódzkiej.

Więcej na temat pierwszego dnia Arenty Młodych 2020 można znaleźć na stronie archidiecezji: www.archidiecezja.lodz.pl