18 stycznia 2020

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej - 3.02.2020

Marcin Paździor

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu muzycznym towarzyszącemu Festiwalowi Języków Obcych w naszej szkole

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej do impreza towarzysząca Festiwalowi Języków Obcych, który zaczyna się w tym dniu i potrwa do końca tygodnia. Szkoły Salezjańskiej ukazując swój talent muzyczny: Odbędzie się 3.02.2020 w godz. 14.30-17.30 w auli naszej szkoły.

1. Uczestnik może wystąpić jeden raz.

2. Występ nie powinien trwać dłużej niż 3 min, włącznie z wejściem i zejściem ze sceny.

3. Repertuar musi być zaakceptowany przez organizatora.

4. Ze względu na krótki czas do występów wcześniejsze próby mogą okazać się niemożliwe. Im wcześniej spłyną zgłoszenia, szybciej będzie można podjąć próbę zorganizowania próby.

5. Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie korzystając z linka https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-luvTRInOE-M7cRYFzZ… do 31.01.2020 do godz. 21.30, później zgłoszenie nie będzie możliwe.

W zgłoszeniu muszą znaleźć się następujące informacje: imię, nazwisko wykonawcy, tytuł utworu, nazwisko autora/autorów, czas trwania, potrzeby techniczne (np. ilość mikrofonów, krzesło, itp.).

6. Jury wyłoni najlepszych wykonawców, którzy otrzymają muzyczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wręczenie nagrody odbędzie się do 19.02.2020.

7. Organizator zastrzega możliwość przyznania więcej niż jedną nagrodę.

Ewentualne pytania oraz podkłady muzyczne proszę kierować na adres [email protected].