16 listopada 2019

Gramy dla Jana Pawła II!

Sylwia Gajewska

W dniu 16 listopada 2019 roku o godzinie 9.00 rozpoczął się turniej piłkarski Jana Pawła II.

Był to kolejny raz, kiedy na boisku spotkały się drużyny szkół katolickich. Grali: Salezjańska Szkoła Podstawowa z Łodzi, Szkoła im. Jana Pawła II, Salezjańska Szkoła z Piotrkowa i Szkoła Bernardynów z Łodzi.

Graliśmy w hali sportowej w naszej szkole. Turniej prowadził pan trener Marek Cygan. Podczas spotkania były dwie grupy: jedna młodsza, druga starsza. Mecz podzielony był na dwie połowy po 10 minut, łącznie 20 minut.

Myślę, że turniej się udał, bo wygraliśmy. Grupa młodsza, czyli 3b plus jeden kolega z 2b zajęliśmy I i IV miejsce, ale tak naprawdę wygraliśmy wszyscy, jako 3b.

Grupa starsza, czyli uczniowie klas 6 i 7b i dwoje uczniów z 5b również zdobyli pierwsze miejsce.

O 15.00 turniej się skończył dekorowaniem, dostaliśmy puchary i medale.

To był ekscytujący dzień.

reporter Julian Skinder, klasa 3b