22 września 2019

Teatr Beznazwy wystartował

Sylwia Gajewska

Piętnasty rok działalności szkolnego Teatru Beznazwy uważamy za rozpoczęty!

Dziś, 22 września zagraliśmy spektakl "Tutaj jest dobrze!" o Błogosławionej Piątce Poznańskiej podczas Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej. Udało się spotkać naszym absolwentom, którzy przypomnieli jak niezwykli byli ich rówieśnicy w czasach II wojny światowej.

Wystartowały też poszczególne grupy, które zaczęły swoją pracę warsztatową w 6 ekipach wiekowych pod czujnym okiem Dominiki Ślifierskiej i Sylwii Gajewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem zajęć w zakładce: Koła zainteresowań.

Chętni licealiści rozpoczęli także dwumiesięczną, niezwykłą i bardzo intensywną przygodę z instruktorem Teatru Chorea Tomaszem Ciesielskim. Młodzież spotyka się na ćwiczeniach dwa razy w tygodniu, przygotowując się do pokazu na początku listopada.

Przed nami także dwuletni, międzynarodowy projekt muzyczno-teatralny z Portugalią i francuską wyspą Reunion.

W naszej szkole na pewno nie zabraknie artystycznych wrażeń, które będą efektem naszej pracy warsztatowej.