4 czerwca 2019

VII Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego

Maciej Drewniak

Dnia 10 maja 2019 roku w auli św. Jana Pawła II na godzinie wychowawczej odbyły się VII Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego (SSS). Posłowie wysłuchali pytanie posła Antoniego Basińskiego; reprezentującego klasę II c SLO w SSS do Samorządu Uczniowskiego (SU) oraz pracowali nad trzema projektami uchwał:

Projekt uchwały posła Gabriela Peryta; reprezentującego klasę II b SLO w SSS, o wprowadzeniu w szkole recyklingu - projekt przyjęty, bez żadnych poprawek posłów.

Projekt uchwały posła Kacpra Straszyńskiego; reprezentującego klasę III d SG w SSS, o stworzeniu specjalnych spodni/spodenek letnich na okres ciepłych miesięcy w szkole - projekt przyjęty, bez żadnych poprawek posłów.

Projekt uchwały posła Gabriela Peryta o udostępnieniu licealistom pokoju socjalnego - projekt przyjęty, bez żadnych poprawek posłów.

Również SU przedstawił Wysokiemu Sejmowi decyzje Dyrektora Szkoły w sprawie projektów z II, III, IV oraz V obrad.

Były to ostatnie Obrady SSS podczas, których posłowie pracowali nad projektami. 14 czerwca br. w auli św. Jana Pawła II na godzinie wychowawczej odbędą się jeszcze VIII Obrady SSS na zakończenie I KADENCJI SALEZJAŃSKIEGO SEJMU SZKOLNEGO 2018/2019.

Marszałek Sejmu
Remigiusz Lipski