17 listopada 2017

Nauczyciele nauczycielom

Administrator strony

W dniu 16 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty dla nauczycieli innych placówek z Łodzi. Spotkanie przygotowały panie: Izabela Deszcz, Justyna Magnus-Żelazko, Barbara Gęsicka oraz Ilona Bartoszek. W trakcie szkolenia nauczyciele poznali wiele innowacyjnych metod nauczania, które można wykorzystać w pracy z uczniami, by uczynić lekcje ciekawszymi i w pełni aktywizującymi młodych ludzi. Były łamigłówki, gry multimedialne oraz nowe, ciekawe zastosowania gier towarzyskich, takich jak: Dixit, Tik Tak Bum czy Dobble.

Spotkanie okazało się bardzo owocne, nauczyciele wyszli zadowoleni, z głowami pełnymi nowych pomysłów. Być może dane nam będzie gościć ich jeszcze w murach naszej szkoły na kolejnych równie ciekawych warsztatach.

Szkolenie zrealizowano w ramach programu Erasmus+, w którym od zeszłego roku biorą udział nauczyciele naszej szkoły.

JMŻ