15 października 2017

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Maciej Drewniak

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela, przypadł w sobotę. Dlatego w szkole antycypowaliśmy go w piątek, 13 października. Tego dnia już na Słówku modliliśmy się za wszystkich pracowników oświaty. Po nim Rada Rodziców rozdawała wszystkim słodycze.

Głównym punktem była akademia, która o godz. 12.00 zgromadziła uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wprowadzeniu ks. Dyrektora nastąpiło przekazanie władzy w Samorządzie Uczniowskim. Nowy samorząd SSP, SG i SLO złożył uroczyste ślubowanie przejmując tym samym władzę w szkole.

Po krótkim, ale bardzo dynamicznym występie uczniów szkoły Guitar Harmony, samorząd w imieniu wszystkich uczniów złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.