14 maja 2015

GENIUSZ siedzi w Twojej głowie

Administrator strony

Prostota, wyjątkowość oraz dbałość o szczegóły. To właśnie „Geniusz”! Magazyn, który pokazuje, że można inaczej. Wszystko zależy od tego, czy chcemy od życia czegoś więcej.

W sprzedaży już od 20 maja 2015 r.

„Geniusz” wychodzi poza utarte schematy myślenia o szkolnych gazetkach. Cechuje go prostota połączona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pokazuje, że szkoła, nauka, a także różne rodzaje zainteresowań nie muszą być nudne i przewidywalne. Magazyn „Geniusz” poszerza horyzonty, wskazując alternatywną drogą dla dotychczasowego sposobu myślenia.

Pierwszy numer magazynu „Geniusz” ma na celu pokazanie tego, jak ważne w życiu człowieka są pasje. Teatr, muzyka czy też lotnictwo – to tylko niektóre z tematów, jakie poruszają nasi autorzy. 32 strony, które mogą odmienić Twoje życie! Redakcja „Geniusza” zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jedną z wielu niespodzianek jest specjalny konkurs, w którym mogą wziąć udział jedynie nasi czytelnicy. Wystarczy kupić magazyn „Geniusz”, odpowiedzieć na trzy proste pytania i powalczyć w losowaniu o niezwykłe nagrody. Wśród nich, między innymi:

• podwójny bilet na koncert Imagine Dragons w łódzkiej Atlas Arenie
  • srebrny iPod shuffle
  • biografia Steve’a Jobsa
  • oraz 7 innych

Magazyn „Geniusz” w sprzedaży od 20.05.2015 r.

Redakcja magazynu „Geniusz”
fot. Jan Michniewicz