20 marca 2015

Sukcesy naszych Gimnazjalistów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015.

Administrator strony

Pięcioro naszych uczniów osiągnęło najwyższe laury w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w tym roku szkolnym.

Julia Gajda, 3a, Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Sztuce (Sekcja Muzyki), przygotował Marcin Paździor.

Peter Kozicki, 3e, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego, przygotowała Justyna Magnus-Żelazko.

Julia Bednarska, 3e, Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Sztuce (Sekcja Muzyki), przygotował Marcin Paździor.

Stanisław Caban, 3b, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, przygotowała Anna Zawisza.

Patryk Goszczyński, 3b, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, przygotowała Tina Darulewska.

Weronika Kunat, 2a, Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Sztuce (Sekcja Muzyki), przygotował Marcin Paździor.