Relacja z maratomu klasowego IIbg

Administrator strony

28 października 2012 r.

W nocy z 5 na 6 października, w naszej szkole miał miejsce maraton filmowy klasy 2BSG. Spotkanie rozpoczęło się od rozpakowania wszystkich śpiworów i karimat w sali o godzinie 19:30. Następnie, od godziny 20:00 do 22:30 graliśmy w gry planszowe przyniesione przez uczniów m.in.: Eurobiznes, Tabu, Ryzyko czy Twister. O godzinie 23:00 skonsumowaliśmy zamówioną wcześniej pizzę. Po najedzeniu, rozpoczęliśmy zabawę w nieco ulepszoną wersję podchodów zorganizowaną przez Paulinę Kubalczyk. Po zakończeniu, zadowoleni, wróciliśmy do sali i rozpoczęliśmy przygotowania do samego maratonu. Kiedy każdy znalazł już dla siebie miejsce, nasz wychowawca, Pan Marcin Paździor, włączył pierwszy film pt: Złap mnie jeśli potrafisz. We wszystkich filmach grał Tom Hanks, ostatni skończył się ok. 5:30. O godzinie 8: 00 wstaliśmy i zaczęliśmy sprzątać salę, w której nocowaliśmy. O godzinie 8:30 nieco zmęczeni i śpiący, ale bardzo usatysfakcjonowani spotkaniem wróciliśmy do domów.

Julia Zielinska, IIbg