Wiadomości dla:

wycieczki klasowe

Eksperymenty w EC1

Uczniowie klas 1a i 1b pod koniec kwietnia wybrali się na Ulicę Żywiołów do EC1. Dwie godziny eksperymentowania były czasem integracji i doświadczania - było wspaniale!

Szlakiem bohaterów “Kamieni na szaniec”

“Posłuchajcie opowiadania o Alku, Rudym, Zośce I kilku innych cudownych ludziach, O niezapomnianych czasach 1939-1943 roku, O czasach bohaterstwa i grozy. Posłuchajcie opowiadania o ludziach, Którzy w tych niesamowitych latach Potrafili żyć pełnią życia, Których czyny i rozmach Wycisnęły piętno na stolicy Oraz rozeszły się echem po całym kraju, Którzy w życie wcielić potrafili Dwa wspaniałe ideały: BOHATERSTWO I SŁUŻBĘ”

Byłyśmy w Muzeum Sztuki Współczesnej

W dniu 24 maja Uczennice klas 5c i 7a wraz z nauczycielami: p. Marzeną Faflik, p. Renatą Leszczyńską oraz p. Marcinem Paździorem wybrały się do jednego z trzech oddziałów Muzeum Sztuki w Łodzi - ms1 przy ul. Gdańskiej 43

Klasy 3 SSP w Krakowie!

Uczniowie klas 3 przedłużyli majówkowe świętowanie o kolejne trzy dni. Od 8 do 10 maja wyjechali na wycieczkę do Krakowa, by tam wspólnie zwiedzając, ucząc się i bawiąc, spędzić ostatnie tygodnie na poziomie wczesnoszkolnym.