Wiadomości dla:

ślubowanie

Ślubowanie klas pierwszych liceum 2023

W święto Stanisława Kostki w naszym liceum sprawowana była msza święta, podczas której klasy pierwsze złożyły ślubowanie. W ten sposób oficjalnie rozpoczęły naukę w szkole salezjańskiej.

Ślubowanie klas pierwszych SSP

W niedzielę 17 września 2023 roku ponad osiemdziesięcioro dzieci z klas pierwszych szkoły podstawowej złożyło uroczyste ślubowanie. Stali się oni pełnoprawnymi uczniami naszej placówki. To wielka radość dla nas wszystkich!

Ślubowanie klas I SSP

Podczas niedzielnej Eucharystii 19 września 2021 roku, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, stając się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej 2020

W Dzień Edukacji Narodowej, 14 października, odbyły się akademie połączone z zaprzysiężeniem nowego Samorządu Uczniowskiego oraz ślubowaniem klas pierwszych liceum.

Ślubowanie klas 4 SSP i 1 SLO

W święto świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, nowi uczniowie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej i Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi złożyli uroczyste ślubowanie.

Tydzień Wychowania 15-21 września 2019 r.

Od 15 do 21 września trwa w Polsce 9. Tydzień Wychowania. Tegorocznym mottem tego wydarzenia są słowa skierowane do Jezusa przez Jego przyszłych uczniów: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38).