14 stycznia 2024

Studniówka 2024

Maciej Drewniak

"Poloneza czas zacząć" - te ważne słowa padły również podczas tegorocznej Studniówki, która odbyła się w sobotę 13 stycznia.

Przygotowania rozpoczęły się z początkiem roku szkolnego i trwały niemal do ostatniej chwili, aby wszystko dopiąć na "ostatni guzik". I wreszcie przyszedł ten dzień: ważny dla maturzystów i dla całej szkoły.

Studniówka rozpoczęła się od Mszy św. w kościele o godz. 18:00. Pięknie przygotowana przez samych uczniów, którzy ubogacili ją muzyką, śpiewem i oprawą ministrancką. Licznie obecni byli rodzice, nauczyciele, absolwenci i zaproszeni goście.

Potem wszyscy przeszli do Auli szkolnej, gdzie rozpoczęła się część oficjalna: podziękowania, polonez, film pożegnalny "Taniec z gwiazdami" i walc. A dalej ... zabawa do białego rana.