8 stycznia 2023

Studniówka 2023

Dominika Włodarczyk
Piątego stycznia nasi maturzyści bawili się na swoim balu studniówkowym.

Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej. Uczniowie zadbali o oprawę muzyczną jak i posługę przy ołtarzu.
Następnie zaprosili wszystkich gości; nauczycieli, rodziny i przyjaciół, do pięknie udekorowanej auli szkolnej, gdzie odbyła się druga oficjalna część wydarzenia - część artystyczna.

Tradycyjnie odtańczano poloneza, następnie 13 ambitnych par zaprezentowało się w walcu. Oba układy taneczne przygotowała nasza nauczycielka, pani Alina Lasota.
Na zakończenie tej części, grupa utalentowanych muzycznie uczniów zabawiła publiczność profesjonalnym koncertem.

Młodzież bawiła się do białego rana, ciesząc się sobą i tym cudownym czasem, tańcząc, śpiewając, wygłupiając się i po prostu będąc ze sobą. Mamy nadzieję, że chętnie będą wracać do wspomnień z tego dnia.

Zdjęcia wykonała: True Story - Fotografia