10 maja 2023

Rekrutacja do projektu Erasmus+ na rok szkolny 2023/24

Dominika Włodarczyk

Projekt wymiany młodzieży Salezjańskiej Szkoły w Łodzi oraz Salezjańskiej Szkoły w Algeciras, (Hiszpania)

W ramach projektów Erasmus+ udało nam się wejść we współpracę ze szkołą w Hiszpanii.

Projekt jest przeznaczony dla uczniów, którzy urodzili się w roku 2008 lub 2009.

Planowane daty mobilności to jesień 2023.

Uczniowie biorący udział w projekcie będą nocować u rodzin, a następnie gościć korespondenta z Hiszpanii u siebie w domu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Erasmusa.

Szczegóły rekrutacji do projektu znajdują się w załączonych dokumentach wraz z formularzem zgłoszenia.

Koniecznym jest wysłanie wypełnionego formularza wraz z koniecznymi załącznikami oraz wiadomość przesłana przez rodziców kandydatki/ kandydata ze zgodą na wzięcie udziału w projekcie za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan do pani Dominiki Włodarczyk.

O wynikach rekrutacji poinformujemy uczniów oraz ich rodziców do 01 czerwca 2023 r. za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Szczegółowe informacje będą przekazane na spotkaniu organizacyjnym dla zainteresowanych.

W razie pytań lub wątpliwości proszę pisać do koordynatora projektu: Dominiki Włodarczyk, [email protected]

regulamin-rekrutacji-do-projektu-erasmus.pdf

formularz-zgloszenia-do-projektu-erasmus.pdf