Marcin Paździor

Zaproszenie na Salezjańskie kolonie na Kaszubach​

17 lut 2021 - 16:11

Nasza szkoła organizuje kolonie na Kaszubach w dniach 9.08-21.08 2021

Od kilku lat jeździliśmy na Podhale z nocowaniem w salach lekcyjnych na materacach. Tym razem zmieniamy kierunek poznawania pięknych terenów Polski. W rozbudowanej szkole mieszkańcy wsi pomogli zakupić łóżka, dzięki czemu szkoła może przyjmować gości w komfortowych jak na możliwości warunkach. Tak przestrzennych pomieszczeń nie ma w żadnym pensjonacie:) Serdecznie zapraszam!

Każdy dzień zaczynamy modlitwą, kończymy pogodnym wieczorem ze Słówkiem na dobranoc (jak u ks. Bosko:) W ciągu dnia uczniowie korzystają z telefonów tylko w wyznaczonym przez wychowawcę grupy czasie (o ile rodzic pozwoli zabrać).

Salezjańskie kolonie na Kaszubach
9.08-21.08 2021

Zakwaterowanie:

Szkoła Podstawowa w Darzlubiu k/Pucka

warunki lokalowe: nowa szkoła, śpimy na łóżkach, kuchnia szkolna, sala gimnastyczna, boiska

w programie przewiduje się zajęcia: plastyczne, sportowe,
rejs statkiem po Bałtyku, warsztaty ludowe

odwiedzimy plaże m.in.: nad Zatoką Pucką, we Władysławowie, w Karwii

poza tym zwiedzimy m.in.: Muzeum Ziemi Puckiej, Kaszubskie Oko, Osadę średniowieczną, Ocean Park we Władysławowie

Przyjmuję zgłoszenia wraz z zaliczką 300zł do 5.03.2021 lub do wyczerpania miejsc, po tym terminie zapisy na listę rezerwową.

Oferta kierowana jest do uczniów Szkoły Podstawowej

Zapisy i dodatkowe informacje:

Koszt 1500zł obejmuje:

• zakwaterowanie i wyżywienie,
  • opiekę kadry pedagogicznej,
  • warsztaty,
  • bilety wstępu do zwiedzanych miejsc,
  • transport Łódź-Kaszuby-Łódź,
  • autokar pozostaje do dyspozycji na miejscu,
  • ubezpieczenie​.

Pozostało 12 wolnych miejsc. Aktualizacja 11:55, 19.02.2021