23 września 2020

Zajęcia na basenie dla SSP

W środy i czwartki chętni uczniowie SSP mogą wyjechać na basen o godz. 15.30.

Przedstawiamy propozycję udziału w zajęciach na basenie.
W tym roku szkolnym zajęcia będą prowadzone w środy i czwartki, dzieci będą wyjeżdżały ze szkoły o godzinie 15.30, aby ok 16.15 rozpocząć lekcje w Akademii Pływania na Fali. Rodzice będą odbierali dzieci po zajęciach od 17.20.
Koszt zajęć to 20 zł/zajęcia (opłata przechodząca na kolejny miesiąc w przypadku nieobecności na zajęciach). Dodatkowo koszt przejazdu to 20zł/miesiąc (opłata abonamentowa, nie jest przechodnia).
Płatności należy wnosić za pośrednictwem dedykowanego rachunku bankowego (informacja na stronie - link "Opłaty i rachunki").
Osoby zainteresowane udziałem dziecka w zajęciach prosimy o kontakt drogą mailową na adres: [email protected]. W wiadomości prosimy przekazać: imię i nazwisko dziecka, klasę i nr telefonu kontaktowego do rodziców.
Dalsze informacje będą przekazywane do osób, które zgłoszą chęć udziału w zajęciach.