Wiadomości dla:

rodzice

Zapraszamy rodziców na konsultacje, które odbędą się w środę 13 listopada w Auli szkolnej. Nauczyciele wczesnoszkolni będą czekać na rodziców na swoim piętrze.

Erasmus: wrażenia rodziców

Rodzice naszych erasmusowiczów z wielkim entuzjazmem przyjęli wiadomość, że ich dzieci będą uczestniczyć w międzynarodowym projekcie. Otrzymaliśmy od nich mnóstwo życzliwości, wsparcia i zainteresowania. Kiedy gościliśmy w Polsce Francuzów i Portugalczyków, przygotowali wspaniały poczęstunek. Z równie wielką i smaczną gościnnością spotkaliśmy się na Reunion. Poprosiliśmy naszych rodziców o kilka słów na temat projektu. Dziękujemy ogromnie za piękne i poruszające refleksje!

Strażacki dzień dziecka 2a i 2b

Kilka dni przed dniem dziecka klasy 2a i 2b wybrały się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu. Dzięki życzliwości taty naszej uczennicy, Pana Marcina Zwierzaka mieliśmy możliwość dowiedzieć się jak wygląda praca strażaka. Jakie trzeba przejść szkolenie. Jak wygląda używany sprzęt i jak dbać o bezpieczeństwo wokół nas. Było to bardzo pouczające, ale i pełne radości spotkanie zakończone pysznymi kiełbaskami, przygotowanymi w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscu. Cieszymy się, że nasi rodzice pokazują nam swój zawodowy świat i włączają się w pracę szkoły!