15 kwietnia 2019

Pielgrzymka 8 klas do Czerwińska

Andrzej Kurto

W dniu 9 kwietnia 2019 r. uczniowie klas 8. Salezjańskiej Szkoły Podstawowej odbyli pielgrzymkę do Czerwińska. Centralnym punktem wyjazdu była Msza  Św. czerwińskim Sanktuarium Matki Bożej Pani Mazowsza pod przewodnictwem  ks. Przemysława Solarskiego.

Uczniowie powierzali Matce Boskiej swoje egzaminy, które czekają je w kwietniu. Z zainteresowaniem obejrzeli również humorystyczny spektakl o starotestamentowym proroku Jonaszu  przygotowany przez aktorów sceny warszawskiej. Uwieńczeniem pielgrzymki był wspólny posiłek – jedyny w swoim rodzaju, wspaniały czerwiński bigos

Klasom towarzyszyli wychowawcy  p. Iza Deszcz i ks. Andrzej Kurto, oraz nauczycielce  ks. Paweł Szczepański, p. Sylwester Kołodziejczyk.

Życzymy powodzenia na egzaminach!