Ostatnie wiadomości z Bursy

SEKRETARIAT w wakacje

Czas pracy Sekretariatu szkoły w czasie wakacji:

• do 28 czerwca w godzinach 8.00-16.00
  • 1-19 lipca w godzinach 10.00-14.00
  • 19-30 sierpnia w godzinach 10.00-14.00.

Można kontaktować się z nami również drogą mailową: szkoł[email protected]

Dyrektor 23.06.2019

Bezpieczne i przyjazne Ziemi wakacje

Kochani Uczniowie (i Nauczyciele:-)),

Pamiętajcie, żeby spędzić wakacje aktywnie i bezpiecznie. Korzystajcie ze słońca, ale z umiarem i z kremem chroniącym, korzystajcie z kąpieli morskich i innych, ale rozsądnie i bez brawurowych akcji; wspinajcie się po górach, ale tylko na wyznaczonych szlakach! Wakacje spędzone w mieście też mogą być inspirujące! Róbcie to, na co nie macie czasu w roku szkolnym:-)

Daria Zawiasa 17.06.2019

Pracownia ceramiki

Pracownia ceramiki prezentuje wybrane prace powstałe w bieżącym roku szkolnym.
Ich autorami są uczniowie wszystkich poziomów edukacyjnych naszej szkoły.
Realizowaliśmy tematy z wyobraźni i w oparciu o obserwację natury.
Eksperymentowaliśmy z różnymi rodzajami glin, tlenków, angob i szkliw. Zainteresowanych zapraszamy na zajęcia w przyszłym roku szkolnym.

Łukasz Leszczyński 13.06.2019

Wizyta uczniów klas l Liceum w Örebro/Szwecja w ramach projektu Erasmus+

Ostatni tydzień spędziliśmy w pięknej, lecz deszczowej Szwecji. Nie był to tylko wyjazd turystyczny, ale czekała nasz także wytężona praca. Głównym tematem naszego projektu są „smartfony”. Podczas pobytu w Szwecji skupiliśmy się głównie na tematach prywatności i integralności w odniesieniu do korzystania ze smartfonów. Dzięki temu, że mieszkaliśmy w domach naszych szwedzkich rówieśników mieliśmy okazję poznać kulturę Szwecji. Od poniedziałku do piątku braliśmy udział w wielu warsztatach, na których przybliżono nam pojęcie prywatności w sieci.

Monika Geremek… 12.05.2019
Zobacz wszystkie wiadomości z Bursy