22 marca 2023

Turniej koszykówki o Mistrzostwo Makroregionu Łódzkiego w kategorii U11

Rafał Gajec

Zespół Salos - Crossbasket Łódź będzie gospodarzem kolejnego turnieju o mistrzostwo Makroregionu Łódzkiego w kategorii U11 ?⛹?‍♂️?

W sobotę, 25 marca zapraszamy wszystkich kibiców do naszej hali sportowej przy Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi.

W rozgrywkach chłopców w kategori U11 pod egidą Łódzkiego Związku Koszykówki zespół Salos - Crossbasket Łódź ??? występuje obecnie w grupie 1 - 6. To drugi etap rozgrywek i po awansie do tej grupy nasz zespół przystąpił do decydującej batalii w walce o mistrzostwo makroregionu łódzkiego. Jesteśmy już bardzo blisko awansu do finałowej czwórki mistrzostw co będzie dla nas olbrzymim sukcesem. Już teraz chłopcom należą się olbrzymie brawa za upór, ciężką pracę na treningach i systematyczne dążenie do celu, co w tym wieku jest nie lada wyzwaniem.

W sobotę 25 marca wystąpimy w roli gospodarza w naszej hali sportowej na ulicy Wodnej. Harmonogram gier przedstawia się następująco:

godzina 10.00  Salos Crossbasket Łódź  -  ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź III

godzina 11.30  ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź III  -  ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź I

godzina 13.00  Salos Crossbasket Łódź  -  ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź I

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnej zabawy, dopingu i wsparcia dla naszej drużyny ????

Rafał Gajec