Wiadomości dla:

warsztaty

Różanystok 2023 - Festiwal bez granic.

W dniach 29-31 maja 2023 w Różanymstoku odbyła się 14 - ta edycja Festiwalu Młodzieży bez Granic. Festiwal w Różanymstoku to 3 - dniowe zajęcia warsztatowe, pokazy, spektakle i koncerty. Z naszej szkoły udała się 20 osobowa delegacja uczniów teatru Beznazwy.

Byliśmy na warsztatach w Teatrze Wielkim

W poniedziałek 6.03.2023 uczniowie klas 4a, 5a, 5b i 5c uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Teatru Wielkiego w Łodzi. Uczniowie tańczyli, śpiewali, projektowali stroje oraz grali na instrumentach! Uczniom towarzyszyli: Marta Janiszewska, Emilia Fijałkowska, Marek Cygan, Maciej Sokołowski, Anna Nowak, Jan Michniewicz, Renata Leszczyńska i Marcin Paździor.

Karawana Bez Granic 2020 ... ONLINE

Już od kilku lat naszą szkołę odwiedza Karawana Bez Granic. Odwiedzili nas i w tym roku. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią ich wizyta odbyła się online.