Wiadomości dla:

teatr

Słówko patriotyczne w SLO

Patriotycznym Słówkiem, w ramach którego uczniowie Salezjańskiego Liceum i Szkoły Rzemiosł przedstawili etiudę teatralno-muzyczną, uczciliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości.

Matusia Małgorzata i Dominik Savio

W piątek 25 listopada, obchodziliśmy wspomnienie Matusi Małgorzaty, czyli mamy św. Jana Bosko. Z tej okazji, na szkolnej scenie, po raz kolejny obejrzeliśmy etiudę teatralną, przybliżającą nam życie naszego patrona i jego otoczenia.

Klasa 4c dla najmłodszych!

Klasa 4c SSP przygotowała prezent-niespodziankę dla uczniów klas wczesnoszkolnych. W piątek, 10 czerwca zaprezentowała spektakl "Królewna Śnieżka". Dziewczęta zgłosiły się z pomysłem do swojej wychowawczyni, pani Agnieszki Lange. Po kilku godzinach prób zaprezentowały przedstawienie najmłodszym.  Dziękujemy bardzo za tę wspaniała inicjatywę! Pani Agnieszce za wsparcie dla swojej klasy a uczennicom za zaangażowanie i pracę. Klasy 1-3 oraz nauczyciele oglądali przygotowaną bajkę z wielkim zainteresowaniem.