11 marca 2007

STUDNIÓWKA AD 2007

Administrator strony

Poloneza czas zacząć... Staropolskie wezwanie Księdza Dyrektora dało sygnał do tegorocznej zabawy studniówkowej. Maturzyści w obecności swoich rodziców i wychowawców wykonali przepiękny układ taneczny. W galerii można obejrzeć zdjęcia.

Zgodnie z tradycją Szkoły studniówkowy wieczór rozpoczął się od Mszy św., której przewodniczył Ksiądz Dyrektor. W kazaniu odniósł się do czytań liturgicznych poruszających sprawę wybrania i powołania każdego człowieka przez Pana Boga. "Studniówka to uroczysty moment przypominający o nadchodzącej maturze. Przede wszystkim jednak uświadamia młodemu człowiekowi konieczność podjęcia życiowego wyboru dalszej drogi, a tym samym odczytania własnego powołania, jakie Bóg zamierzył względem niego.
Uroczyste przemówienia w auli szkolnej Księdza Dyrektora, Wychowawców klas maturalnych, Rodziców i Maturzystów, a następnie polonez i lampka szampana dały początek upojnej zabawie do białego rana.

Warto zauważyć, że Maturzyści sami przygotowali układ taneczny poloneza oraz wykonali dekorację sali w stylu "Hollyłódź". Trzeba pogratulować pomysłowości!