19 listopada 2023

Kolejny sukces naszych Reprezentantów

Marek Cygan

Wicemistrzostwo Łodzi w tenisie stołowym!!!

Całkiem niedawno pisaliśmy, że mamy w szkole bardzo zdolną młodzież. Potwierdzeniem tych słów jest wielki sukces naszych dziewcząt w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi, klas 4-6. Miło nam poinformować, iż Ida Chwiałkowska, Madzia Gruszczyńska i Ania Kospin (wszystkie z klasy 6c) wywalczyły drużynowe wicemistrzostwo Łodzi w tenisie stołowym! Indywidualnie Ida zajęła 5 m-ce, Magda 6 m-ce, natomiast Ania uplasowała się na 9 m-cu.

Z końcem tygodnia, w Rawie Mazowieckiej, Panie będą miały możliwość reprezentowania naszego miasta w Mistrzostwach województwa łódzkiego.

W zawodach brali udział również chłopcy, którzy w składzie: Kuba Witaszek (6b), Hugo Gajec (5d) oraz Janek Szymański (4b), w swojej kategorii, zmagania drużynowe ukończyli na 8 m-cu.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim naszym Reprezentantom i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

MC